Zamiast wykładów
search
  • Zamiast wykładów - okładka
  • Zamiast wykładów - środek
  • Zamiast wykładów

Zamiast wykładów

Kilkadziesiąt pomysłów na interesujące zajęcia.

Niniejsza książeczka zawiera kilkadziesiąt pomysłów zabaw, łamigłówek, ćwiczeń, które rozwijają spostrzegawczość, wyobraźnię, koncentrację, a jednocześnie dostarczają, utrwalają i sprawdzają wiedzę dotyczącą: Hymnu Harcerskiego, Krzyża Harcerskiego, lilijki, Prawa Harcerskiego, historii harcerstwa, munduru i struktury ZHP.Ze względu na swą specyfikę – tzn. teoretyczny charakter – zagadnienia te są bardzo trudne do przekazania w sposób interesujący. Tytuł „Zamiast wykładów doskonale oddaje cel, w jakim został stworzony ten zbiór.

lilijki, Prawa Harcerskiego, historii harcerstwa, munduru i struktury ZHP.

Ze względu na swą specyfikę – tzn. teoretyczny charakter – zagadnienia te są bardzo trudne do przekazania w sposób interesujący. Tytuł „Zamiast wykładów” doskonale oddaje cel, w jakim został stworzony ten zbiór.

750

Opis

Format
A6
Ilość stron
32

Kody

isbn
978-83-66064-16-4