133 rady dla drużynowego wędrowników
search
  • 133 rady dla drużynowego wędrowników - okładka
  • 133 rady dla drużynowego wędrowników - środek
  • 133 rady dla drużynowego wędrowników

133 rady dla drużynowego wędrowników

Poradnik metodyczny.

Na przełomie lat 2004 i 2005 instruktorzy hufców Szczecin i Szczecin-Pogodno zorganizowali kurs drużynowych wędrowniczych WęDKa. Każda z osób prowadzących zajęcia na kursie została poproszona o sformułowanie trzech rad dla drużynowych wędrowniczych na temat swoich zajęć.
W ten sposób powstał niniejszy zbiór stu trzydziestu trzech rad, popartych wiedzą i doświadczeniem instruktorów szczecińskich środowisk, a w kilku przypadkach uzupełniony przez naszych przyjaciół z Polski.
Liczymy, że wykorzystacie go w swojej wędrowniczej pracy.

732

Opis

Format
A7
Ilość stron
48

Kody

isbn
978-83-66064-07-2